Lütfen Bekleyiniz

Misafirleriniz İçin Lezzetli Yaş Pastalar

Özel konuklarınızı ağırladığınız yemeklerde, gün içerisinde misafir ağırladığınız zamanlarda, özel günlerinizde ya da akşam yemeklerinden sonra lezzetli bir tercih olarak misafirlerinize sunabileceğiniz lezzetli yaş pastalar firmamızın özel üretimleri içerisinde bulunmaktadır. Farklı seçenekler arasında yer alan çikolatalı, fıstıklı, frambuazlı veya profiterollü ürünlerden birini seçerek istediğiniz kişi sayısına göre uygun sipariş verebilirsiniz. Talep ettiğiniz ürünler taze ve günlük olarak üretildikten sonra belirtilen adrese ulaştırılır ve keyifli şekilde tüketmeniz sağlanır.

Tatlı Bir Hafta Sonu İçin Yaş Pastalar

Çocuklarınız, sevdikleriniz, aileniz ve akrabalarınızla güzel bir hafta sonu geçirirken bu hafta sonunu çok daha tatlı ve keyifli bir hale getirmek için yaş pastalar ile zevkli bir sofra hazırlayabilir veya atıştırmalık olarak bu lezzetli ve tatlı ürünleri seçebilirsiniz. Web sayfamız üzerinde istediğiniz ürünleri tercih ettikten sonra bu ürünler için kredi kartı ile güvenli ve rahat bir şekilde ödeme yapabilir, adresinizi belirttikten sonra 6-8 kişilik veya 10 kişilik ürünler arasından istediğiniz ürünün adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yaş Pastalar Nasıl Hazırlanmaktadır?

Firmamız tarafından taze ve günlük olarak satışa sunulmuş olan yaş pastalar tamamen doğal ürünlerle hazırlanmakta ve bu sayede gerçekten çok lezzetli ve sağlıklı olarak sunulmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan tüm malzemeler doğal ve organik olmakla birlikte ekstra katkı malzemeleri, tatlandırıcılar ve renklendiriciler kullanmadan tüm süslemelerde dahil doğal ürünler tercih edilmektedir.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 5 Ürün
E-Bülten