Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Fanatik Çocuklar İçin Taraftar Pastası

Futbol ve basketbol, çocukluk dönemlerinde tutku ile bağlanılan ve özellikle ülkemizde 4 büyüklerden birine olan fanatizm ile ön plana çıkan sporlardır. Özellikle çocuklar çok küçük yaşlarda iken taraftarı oldukları takımın hayatlarının her noktasında olmasını isterken, doğum günü kutlamalarında da onlar için hazırlanmış özel bir taraftar pastası en büyük mutluluğun yaşamasını sağlayacaktır. Bu tasarımlar için firmamız çok özel bir şekilde farklı takımların görsellikleri kullanılarak üretim yapabilmektedir.

Minik Aslanlar İçin Galatasaray Pastası

Sarı kırmızı renkleri ile aslan ile özdeşleşmiş bu kulüp, özellikle çocukların kalbine taht kurmuş takımların başındadır. Çocukluk yaşlarında fanatik bir şekilde Cim bomu destekleyen çocukların doğum günlerinde kendileri için özel bir şekilde hazırlanmış Galatasaray pastası ile onları özel hissettirebilirsiniz. Bu pasta isteğe bağlı olarak bir futbol topu ya da basketbol topu şeklinde hazırlanabilir ya da çocukların girecekleri yaşa özel olarak rakam gibi tasarımlar ile hazırlanabilir.

Basket Topu Pastası İle Özel Bir Kutlama

Hem çocuklar hem de yetişkinler için basketbol en tutkulu ve en keyifli sporlar arasında yer alırken, bazı insanlar bir sportif dal olarak basketbolu seçerken bazı insanlar taraftarı olduklarından dolayı basketbolu tutku olarak görmektedir. Bu kişiler için doğum günlerinde çok özel bir tasarım ile basket topu pasta hazırlanabilir ve bu sayede onlara keyifli bir doğum günü hazırlanabilir.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?