Lütfen Bekleyiniz

En Özel Gün İçin Özel Söz Pastaları

Kadın ile erkek arasındaki evliliğin başlangıcını oluşturan ve yüzüklerin takıldığı bu ilk günde aileniz ile birlikte ve sevdiklerinizle küçük bir kutlama yapmak ve hayatınızın bu özel gününü unutulmaz bir hale getirmek için özenli bir etkinlik hazırlayabilirsiniz. Bu etkinlik hazırlanırken sipariş verilmesi gereken ilk ürünlerden biri olarak söz pastaları önemli bir noktada bulunur. Çünkü bu tatlı ürün hem misafirlerin hem de sizin ağzınızın tatlanması ve kutlama için tercih edilebilecek en özel yere sahip olacaktır.

Söz Pastası Nasıl Seçilmelidir?

Eğer, bu özel gününüz için söz pastası siparişi vermek istiyorsanız, öncelikle hazırlayacağınız etkinliğe katılacak kişi sayısını belirlemeniz ve bu sayede 20 kişiden 50 kişiye kadar olan siparişlerden birini seçmeniz gerekir. Verdiğiniz siparişler bir hafta önceden alınmak ile birlikte aksaklık olmadan hazırlanır ve sadece o özel gün için taptaze olarak üretildikten sonra belirttiğiniz adrese hızlı şekilde ulaştırılır.

Doğal Ve Lezzetli Söz Pastaları

Firmamız söz pastaları üretimi gerçekleştirirken, piyasada hazır bir şekilde bulunan krem şanti ve hazır kek mikslerini kullanmadan tamamen doğal un, yağ, süt, yumurta, şeker gibi içerikler ile üretim gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerde isteğinize bağlı olarak damla çikolata, çikolata muz, çikolata karışık meyve, çikolata çilek ve çikolata frambuaz gibi süslemeler ve lezzetler kullanılabilir. Ürünün rengi, boyutları ve tasarımı konusunda kategori altındaki onlarca farklı üründen seçim yapabilirsiniz.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 24 Ürün
E-Bülten