KEK VE KURABİYE BUKETLERİ
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 74 Ürün

Kek ve Kurabiye Buketleri

Nefis çikolata kaplı kek ve kurabiyeler sizin ve sevdiklerinizin gününe mutluluk katacak!

Yaklaşan bir özel gün, iş tebriği veya sebepsiz bir jest.. Sebep ne olursa olsun lezzeti ve görselliğiyle sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapmak için kek, turf, kurabiye aranjmanları ihtiyacınızdan fazlasını karşılayacaktır.

Kek ve Kurabiye Buketleri

Özel tarifiyle, usta ellerde tazecik kek, kurabiye ve trufların üzerine özel çikolatası kaplanarak hazırlanan lezzetli buketler tercihe göre saksı buketi, yuvarlak-geometrik paneller üzerine dizilerek eşsiz bir sunum haline getirilmesiyle oluşur.

O'na dünyanın en farklı, en lezzetli, en unutulmaz hediyesini vermek, O'nun özel gününü tatlandırmak istemez misiniz? Dünyanın en lezzetli kek ve kurabiyelerin buluştuğu bir kek kurabiye buketi ile belki doğum gününün, belki ilk iş gününü, belki de sıradan bir günün kahramanı siz olabilir, O'nun gönlünde taht kurabilirsiniz! Yenilenen yüzü ile Lezzet Siparişi, hem O'nun yüzüne yayılan kocaman gülümsemenin sebebi olacak, hem de hayatına bir parça tat katacak.

Lezzet Siparişi

En beğenilen kek, turf, kurabiye, pasta fırsat ürünleri ile şimdi siparişinizi verebilir, ister sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilir, ister kendinizi şımartabilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.