Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 22 Ürün

Kız Çocuk Pastası ve Sevimli Tasarımlar

Aileler için kızlarının yeri her zaman farklı olmakla birlikte özellikle babalar için onların değeri bambaşkadır. En küçük çağlarından başlamak üzere yetişkinliğe varacakları döneme kadar her sene yıldönümlerinde onlar için özel bir kutlama hazırlanırken, sevimli ve tatlı bir kız çocuk pastası en doğru seçenek olacaktır. Ürünlerde istediğiniz kadar zevkli tasarımlar hazırlanabilir ve bu tasarımlarda kullanılan her malzeme doğal ve lezzetli bir sonuç sağlayarak istediğiniz kaliteyi oluşturabilir.

Kız Çocuk Pastaları İçin Sunulan Tasarımlar

Küçük yaşlarda hayalleri süsleyen her karakter ve her olgu kız çocuk pastaları için tasarımı renklendirecek birer içerik oluşturabilir. Bu nedenle ürünlerimizde tasarım çalışmaları gerçekleştirirken görselliği en sevimli konuma ulaştırabilmek için küçük melekler, sultan tacı, Hello Kitty, hayvanat bahçesi, Mickey Mouse, deniz kızı, Tweety, Rapunzel, SüngerBob, Pepee, sevimli dinazorlar, Garfield, Angry Birds, Barbie ve uğur böceği gibi onlarca farklı figürü kullanabiliyoruz.

Özel Kız Çocuk Pastaları Ve Unutulmaz Bir Doğum Günü

Yavrularınız için unutulmaz bir doğum günü tasarlamak ve sevdiklerinizle beraber hem eğlenmek hem de çocuğunuzun bu özel gününü her zaman hatırlamak istiyorsanız, firmamız tarafından üretilen kız çocuk pastaları sizin için özel şekilde hazırlandığında çok daha ayrıcalıklı bir sonuç oluşturacaktır. Bir hafta gibi erken bir dönemde vermiş olduğunuz siparişlerde istediğiniz tüm eklentiler ve ayrıntılar ile 20 kişiden 50 kişiye kadar olan kapasitelerde istediğiniz ürünler hazırlanabilir.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?