Ana SayfaÜRÜNLERİMİZPASTALAR
Çocuk Doğum Günü Pastaları
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 36 Ürün
Ücretsiz Kargo
pasta, gülen yüz pasta, butik pasta, kişiye özel pasta
Ücretsiz Kargo
Pasta, butik pasta, doğumgünü pastası,çocuk doğumgünü pastası, tasarım pasta
1 Yaş Butik Pasta
249.99 TL

Çocuk Doğum Günü Pastaları Çeşitleri

Doğum günleri çocuklar için büyük bir öneme sahip olan özel günlerdendir. Her çocuk doğum gününü ailesi ve arkadaşları ile birlikte olarak kutlamak isterler. Bu nedenle anne ve babalar çocukları için en güzel ve kaliteli pastayı almak ister. Bunun için çocuk doğum günü pastaları hizmeti veren pastanelerden çocukları için özel olarak pasta yaptırtırlar. Çocukların seveceği ve ilgi alanlarına göre tasarlanmış temalara sahip olan bu pastalar ile çocuklar unutamayacakları bir doğum günü geçirmiş olurlar.

Özel Tasarım Çocuk Doğum Günü Pastaları

Çocuklar doğum günü partilerinde arkadaşları ile birlikte doğum günü hediyelerini açmayı ve yaş pasta yemeyi çok severler. Önceleri pastanelerden hazır alınan pastalar ile yapılan doğum günü kutlamaları yerini anne ve babaların çocukları için özel sipariş ile hazırlattığı çocuk doğum günü pastaları almaya başlamıştır. Çocukların seveceği çizgi film karakterleri gibi eğlenceli tasarımlara sahip bu pastalar ile çocuklar eğlenceli bir doğum günü geçirebileceklerdir.

Çizgi Film Temalı Çocuk Doğum Günü Pastaları

Doğum günlerini çizgi film temalı çocuk doğum günü pastaları ile kutlamak çocuklar için oldukça eğlenceli bir etkinlik olmaktadır. Bunun için anne ve babalar üzerinde çocuklarının sevdiği çizgi film karakterleri, bilgisayar oyun karakterleri ya da animasyon film karakterleri bulunan yaş pastalar almak isterler. Bu sayede çocukları arkadaşları ile birlikte eğlenerek doğum günü kutlayabilecektir.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.