Ana SayfaÜRÜNLERİMİZ
PASTALAR
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 99 Ürün
Ücretsiz Kargo
pasta, gülen yüz pasta, butik pasta, kişiye özel pasta
Ücretsiz Kargo
Pasta, butik pasta, doğumgünü pastası,çocuk doğumgünü pastası, tasarım pasta
1 Yaş Butik Pasta
249.99 TL
Ücretsiz Kargo
Pasta, butik pasta, doğumgünü pastası, yetişkin pasta, sevgiliye pasta, sevgililer günü, tasarım pasta
Damat Butik Pasta
199.99 TL

Butik Pastalar Tasarımlarıyla Büyülüyor!

Günümüzde git gide yaygınlaşan butik pastalar, insanların bırakın yemeyi, dokunmaya dahi kıyamadığı lezzetlerden biri oluyor. Önce görüntüsü sonra lezzeti ile büyüleyen ve sıradan günleri dahi özel kılabilen bir tür tasarım harikası diyebileceğiniz bu lezzetler için üretkenlikte son nokta da diyebilirsiniz. O halde bu eşsiz lezzetler için neyi bekliyorsunuz? Sizler için özel olarak hazırlanan ve tercihinize sunulan bu tasarım harikalarını bir an evvel tatmak isterseniz acele etmelisiniz.

Butik Pastalar Katkı Malzemesi İçermiyor!

Hayallerinizi gözünüzün önünde canlandırmak ve bu hayallerin tadına bakmak ister misiniz? Kulağa mucize gibi geliyor değil mi? O halde hazır olun zira butik pastalar ile mucizeler gerçeğe dönüşüyor. Peki, tadı ile bu nasıl bir lezzet diyeceğiniz tasarımı karşısında ise hayranlık duyacağınız söz konusu ürünü diğerlerinden ayıran nedir? Ne değildir ki? Zira basmakalıp tadımlar ve yine basmakalıp tasarımlarla karşınıza çıkmayan bu ürünler katkı malzemesi içermemektedir. Lezzeti sanatla buluşturan söz konusu ürünler sadece bu yönüyle dahi farkını ortaya koymaktadır.

Butik Pastalar İstediğiniz An Kapınızda!

Eşinize, sevgilinize, çocuğunuza, anne babanıza, iş arkadaşlarınıza ve dahası tüm sevdiklerinize özel tasarımıyla dikkat çeken ve sıradanlıktan sıyrılan butik pastalar ile sürpriz yapmaya ne dersiniz? Sadece kişisel bir ürün olarak düşünmeyeceğiniz bu lezzetler için özel günlerinizin de vazgeçilmezi olacağını söyleyebiliriz. Öyleyse ürünlerimizin istediğiniz an kapınızda olacağını unutmayın.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.