Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 34 Ürün
Ücretsiz Kargo
Pasta, butik pasta, doğumgünü pastası,çocuk doğumgünü pastası, tasarım pasta
1 Yaş Butik Pasta
129.99 TL

1 Yaş Pastası ve Benzersiz Tasarımlar

Her aile için ilk çocuk en değerli ve en özel konumda bulunur. Özellikle anneler için çocukları vazgeçilmez parçaları ve hayatlarının en değerli varlığı olarak görüldüğü için onların ilk yıllarını doldurdukları zaman özel bir kutlama yapmak istenebilir. Bu özel kutlamaya misafirler davet edilebilir, aile yakınları çağırabilir veya aile içinde küçük kutlamalar yapılabilir. Bu kutlama için ilk ihtiyaçlardan birisi olan 1 yaş pastası firmamız kategorisi altında onlarca farklı çeşit arasından seçilebilir.

1 Yaş Pastaları Nasıl Hazırlanmaktadır?

Ailelerin isteklerine göre öncelikle çocuğun cinsiyeti öğrenilir ve kız çocuk için ayrı erkek çocuk için ayrı tasarımlar ile birlikte 1 yaş pastaları için özel görsellikler hazırlanır. Ürünlerimizde tamamen doğal un, yumurta, süt, şeker ve şeker hamuru gibi malzemeler kullanılması ile birlikte sağlığa hiçbir şekilde zararı dokunmayan sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır. Ürünlerde aileler tarafından özel olarak istenmiş tasarımlar hazırlanabileceği gibi firmamız üzerinden talep edilen tasarımlarda da çocukların cinsiyetine ve zevklerine göre özel tasarımlar sağlanabilir.

İstediğiniz Kişi Sayısına Göre 1 Yaş Pastası

Doğum günü kutlaması için çocuğunuzun ilk yılını doldurduğu gün hazırlayacağınız etkinlikte çağıracağınız kişi sayısına uygun şekilde 1 yaş pastası hazırlanabilir. Hazırlanan ürünler siparişlerinize uygun olarak 20-50 kişi arası olabilir ve bu ürünlerde damla çikolata, karışık meyve, doğal krema gibi birçok farklı eklenti ile süslemeler yapılabilir.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?